وکیل حرفه ای جرایم رایانه ای در تهران

وکیل حرفه ای جرایم رایانه ای در تهران

کپی رایت

اینترنت نقض حق نسخه برداری را آسانتر کرده است. روزهای اولیه ارتباطات آنلاین، نقض حق نسخه برداری را به آسانی به عنوان یک کلیک بر روی یک دکمه در وب سایت اشتراک گذاری فایل ایجاد کرد. هر دو نفر و شرکت ها به وکیل نیاز دارند تا اقداماتی را برای اجرای قوانین حق تکثیر انجام دهند. نقض کپی رایت یک منطقه از قانون سایبری است که حقوق افراد و شرکت ها را از کارهای خلاقانه خود دفاع می کند.
تقلب

بسیاری از مردم برای صحبت کردن به اینترنت از اینترنت استفاده می کنند. هنگامی که مردم از اینترنت برای گفتن چیزهایی که غلط هستند استفاده می کنند، می توانند از خط به تقصیر عبور کنند. قوانین تقلبی قوانینی مدنی هستند که افراد را از اظهارات عمومی غلط محروم می کند که می تواند به یک کسب و کار یا اعتبار شخصی شخص آسیب برساند. قانون تقلبی قانون سایبر است، زمانی که مردم از اینترنت استفاده می کنند تا اظهاراتی را که قوانین مدنی را نقض می کنند، مورد استفاده قرار دهند.
آزار و اذیت و استاکینگ

گاهی اوقات اظهارات آنلاین می تواند قوانین کیفری را نقض کند که آزار و اذیت را ممنوع کرده است. هنگامی که یک شخص تکرار یا تهدید به اظهارات در مورد شخص دیگری در اینترنت می کند، ممکن است قوانین مدنی و کیفری را نقض کند. وکیل های سایبر هم پیگیر و از مردم دفاع می کنند در هنگام سرقت از طریق اینترنت و سایر اشکال ارتباطات الکترونیکی.
آزادی بیان

وکیل جرایم سایبری
یک منطقه مهم از قانون سایبر، آزادی بیان است. با وجودی که قوانین سایبری رفتارهای خاصی را در اینترنت منع می کنند، قوانین آزادی بیان نیز به مردم اجازه می دهند تا ذهن خود را بیان کنند. وکلا سایبر باید به مشتریان خود در محدودیت سخنرانی آزاد، از جمله قوانینی که ناامن را ممنوع می کنند، توصیه کند. علاوه بر این، وکلای اینترنتی می توانند از مشتریان خود دفاع کنند هنگام بحث در مورد اینکه آیا اعمال آنها آزادانه سخنرانی آزاد است.
اسرار تجارت
شرکت هایی که تجارت آنلاین را انجام می دهند اغلب به قانون سایبری متکی هستند تا از اسرار تجاری خود محافظت کنند. به عنوان مثال، گوگل و دیگر موتورهای جستجوی آنلاین، زمان زیادی را صرف توسعه الگوریتم هایی می کنند که نتایج جستجو را تولید می کنند. آنها همچنین زمان زیادی را صرف توسعه ویژگی های دیگر مانند نقشه ها، کمک های هوشمند و خدمات جستجوی پرواز می کنند تا چند نفر را نام ببرند. وکلای سایبر به مشتریان خود در صورت لزوم به منظور حمایت از اسرار تجاری خود اقدام قانونی می کنند.

این متن به صورت خودکار ترجمه شده است
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 4 =