فضای سایبری و مسائل حقوقی

فضای سایبری و مسائل حقوقی

شکال مختلف مجازات بسته به نوع قانون سایبری که شما شکسته اید، کدام قانون را نقض کرده اید، و جایی که زندگی می کنید، وجود دارد. در بسیاری موارد نقض قوانین یک وبسایت باعث می شود که حساب شما به حالت تعلیق درآید یا ممنوع و IP شما مسدود شود. برای تعیین پیامدهای اقدام شما برای تخلفات جزئی، توصیه می کنیم شرایط شرکت ها یا قوانین را مرور کنید.

قانون سایبر بخشی از سیستم قانونی کلی است که با اینترنت، فضای سایبری و مسائل حقوقی مربوط به آنها برخورد می شود. قانون سایبر، یک منطقه نسبتا وسیع را پوشش می دهد، شامل چند موضوع زیر است: آزادی بیان، دسترسی به اینترنت و استفاده از اینترنت و حفظ حریم خصوصی آنلاین. به طور کلی، قانون سایبر به عنوان قانون اینترنت معرفی شده است.
چرا قوانین سایبری مورد نیاز است؟

درست مثل هر قانون، یک قانون سایبری برای کمک به محافظت از افراد و سازمان ها در اینترنت از افراد مخرب در اینترنت ایجاد شده و به حفظ نظم کمک می کند. اگر کسی قانون یا حکومت سایبری را نقض کند، به شخصی یا سازمان دیگری اجازه می دهد تا علیه این فرد اقدام کند یا مجازات کند.

وکیل جرایم رایانه ای

شرایط جرم کامپیوتری ما را برای نمونه ای از جرایم که قوانین سایبری برای جلوگیری از آن فراهم شده است، مشاهده کنید.

چه اتفاقی می افتد اگر قانون سایبر را شکستن؟

ا

اگر شما مرتکب جرمی جدی نظیر هک کردن، حمله به شخص دیگری یا وب سایت یا ایجاد یک اختلال شخص یا شرکت دیگر، اقدامات اضافی علیه شما انجام شود.

متن خودکار ترجمه شده است .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + بیست =